Zavřít
1
ORLOVÉ vzdělávání
Live chat
1
Dále
Dále
Dále
Dále
Zavřít
Zavřít
Domovská stránka
Vítězové
2020
2023
Seznam míst
Kontakt
Zásady
Pravidla
Registrace
Další průmyslová odvětví
Orlové Dětského Odvětví
Orlové
Orlové Autoškoly
Orlové BHP
Orlové Financí
Orlové Fotografie
Orlové Hydrauliky
Orlové Instalatérství
Orlové Mobilního Odvětví
Orlové Módy
Orlové Ochrany
Orlové Optiky
Orlové Recyklace
Orlové Sklenářství
Orlové Stomatologie
Orlové Velkoobchodů
Orlové Zábavy
Orlové cestovního ruchu
Orlové dopravy
Orlové e-commerce
Orlové floristiky
Orlové krejčovství
Orlové nábytku
Orlové obchodu
Orlové pojišťovnictví
Orlové polygrafie
Orlové práva
Orlové překladatelství
Orlové realit
Orlové svatebního
Orlové tesařství
Orlové vzdělávání
Orlové Účetnictví
Orlové krásy
Orlové cukrářství
Orlové gastronomie
Orlové klenotnictví
Orlové motorismu
Orlové pekařství
Orlové Stavebnictví
Orlové veterinářství
Orlové zdravotnictví
Orlove Sportu
BULGARIA
GREECE
HUNGARY
ITALY
POLAND
ROMANIA
SLOVAKIA
Odhlášení
Přihlášení přes Facebook
Seznam všech laureátů
Laureáti
1. jazyková Ústí nad Orlicí
8.5
Edice
2023
Laureáti
1. Kladenská soukromá střední škola a základní škola (1. KŠPA, s. r. o.)
8.1
Edice
2023
Laureáti
Jazyková škola Absolute
8.7
Edice
2023, 2020
Laureáti
Agentura a Jazyková škola Studyline, Liberec
8.6
Edice
2023, 2020
Laureáti
Vysoká škola tělesné výchovy a sportu PALESTRA, spol. s r.o.
8.2
Edice
2023
Laureáti
AKCENT International House Prague
8.9
Edice
2023, 2020
Laureáti
Alliance Française Ostrava
8.6
Edice
2023, 2020
Laureáti
Alliance Française de Pardubice
8.6
Edice
2023
Laureáti
ALRETE s.r.o.
8.1
Edice
2023
Laureáti
Americká Jazykovka
9.6
Edice
2023, 2020
Laureáti
AMIGAS jazyková škola
8.7
Edice
2023, 2020
Laureáti
Centrum Alfa Český Krumlov- jazyky∙domškola∙coworking∙mateřské centrum
9.3
Edice
2023, 2020
Laureáti
Anglické centrum Helen Doron Plzeň
9
Edice
2023, 2020
Laureáti
Belisha Beacon
9
Edice
2023, 2020
Laureáti
Czech Boys Choir Boni Pueri | Český chlapecký sbor Boni pueri
8.4
Edice
2023
Laureáti
British Council Czech Republic
8.4
Edice
2023, 2020
Laureáti
Castle English Language School
8.6
Edice
2023, 2020
Laureáti
Masarykova univerzita
8.4
Edice
2023
Laureáti
Context Praha překlady
8.1
Edice
2023
Laureáti
Církevní konzervatoř Německého řádu
8.6
Edice
2023
Laureáti
Církevní střední zdravotnická škola s.r.o.
8.3
Edice
2023
Laureáti
Dětské studio Žofka
8.3
Edice
2023, 2020
Laureáti
EDUCA - vzdělávací centrum, s.r.o.
8.7
Edice
2023
Laureáti
English in Zlin
8.7
Edice
2023, 2020
Laureáti
Jazyková škola English School
8.5
Edice
2023, 2020
Laureáti
Enjoy English
8.5
Edice
2023, 2020
Laureáti
Evangelikální teologický seminář - Vyšší odborná škola teologická a sociální
8.1
Edice
2023
Laureáti
Evermore - jazyková škola
8.9
Edice
2023, 2020
Laureáti
Svářečská škola EVIG s.r.o
8.7
Edice
2023
Laureáti
Face 2 Face - jazyková škola
8.4
Edice
2023, 2020
Laureáti
Glossa - jazyková škola - centrála
9.4
Edice
2023, 2020
Laureáti
Goethe-Zentrum Pardubice
8.1
Edice
2023
Laureáti
Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Zlín
8.1
Edice
2023
Laureáti
Gymnázium a Střední průmyslová škola Duchcov - nové
8.2
Edice
2023
Laureáti
Gymnázium a základní umělecká škola Šlapanice, příspěvková organizace
8
Edice
2023, 2020
Laureáti
Gymnázium Hladnov a Jazyková škola p.o.
8.8
Edice
2023
Laureáti
Gymnázium J. A. Komenského a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Uherský Brod
8
Edice
2023
Laureáti
Gymnázium Na Pražačce
8.6
Edice
2023
Laureáti
Gymnázium P. Křížkovského s uměleckou profilací s.r.o.
8.6
Edice
2023
Laureáti
Gymnázium, OA a JŠ Svitavy
8.1
Edice
2023
Laureáti
Základní škola a mateřská škola Hello s.r.o.
8.7
Edice
2023
Laureáti
hamko.cz - pronájem zasedacích prostor, školící/jednací místnosti
8.8
Edice
2023
Laureáti
Soukromá anglická školka Happy Hippos
8.6
Edice
2023, 2020
Laureáti
House of English, jazykovka pro děti i dospělé
8.8
Edice
2023, 2020
Laureáti
James Cook Languages s.r.o.
8.6
Edice
2023
Laureáti
Japonské centrum Brno, z.s.
8.3
Edice
2023
Laureáti
Jazykovka Eden
8.6
Edice
2023
Laureáti
Jazykovka Petra
8.5
Edice
2023
Laureáti
Jazyková škola AQAP
8.7
Edice
2023, 2020
Laureáti
Jazyková škola ArinaRa
8.5
Edice
2023
Laureáti
Jazyková škola Březinka
9.4
Edice
2023
Laureáti
Jazyková škola EMPIRE - Praha
8.9
Edice
2023, 2020
Laureáti
FUCHS - Jazyková škola
8.6
Edice
2023, 2020
Laureáti
Jazyková škola Hello Brno
9.7
Edice
2023, 2020
Laureáti
Jazyková škola Houdek, překladatelský servis
9.3
Edice
2023
Laureáti
Jazyková škola Jipka - Rokycany
8.4
Edice
2023, 2020
Laureáti
Helen Doron Kladno - Angličtina pro děti
8.6
Edice
2023, 2020
Laureáti
Lanquest jazyková škola Olomouc
9.3
Edice
2023, 2020
Laureáti
Jazyková škola LITE Brno
9.1
Edice
2023, 2020
Laureáti
Jazyková škola LITE Ostrava
Edice
2020
Laureáti
Jazyková škola LITE Pardubice
9.1
Edice
2023, 2020
Laureáti
Jazyková škola LITE Praha
8.4
Edice
2023, 2020
Laureáti
Jazyková škola MUNDO s.r.o.
Edice
2020
Laureáti
Jazyková škola ONLY4
9.5
Edice
2023, 2020
Laureáti
Jazyková Škola P. A. R. K.
9.4
Edice
2023, 2020
Laureáti
Jazyková škola Praha-Centrum s.r.o
Edice
2020
Laureáti
Jazyková škola Rosa
9.1
Edice
2023, 2020
Laureáti
Jazyková škola SPELL s.r.o. - jazykové kurzy pro veřejnost, angličtina pro děti, pomaturitní studium Plzeň
8.5
Edice
2023, 2020
Laureáti
Kouba Jazykové Centrum
9.3
Edice
2023
Laureáti
Jazyky FRAN
8.5
Edice
2023
Laureáti
Jazyky hravě a efektivně
9
Edice
2023, 2020
Laureáti
JB's English Tábor
9.8
Edice
2023
Laureáti
Přírodovědecká fakulta Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích
8.8
Edice
2023
Laureáti
Jazyková škola JILL
8.8
Edice
2023
Laureáti
Jingle Bells English Language Preschool
Edice
2020
Laureáti
JS FAN jazyková škola
8.8
Edice
2023, 2020
Laureáti
K2P sro
Edice
2020
Laureáti
Výtvarný ateliér Malování kreslení, z.s.
8.5
Edice
2023, 2020
Laureáti
Jazyková a vzdělávací Agentura Lepší známky
8.8
Edice
2023
Laureáti
Jazyková škola LEVL languages, Kolín
8.9
Edice
2023, 2020
Laureáti
Lexik - vzdělávací centrum a pedagogicko - psychologická poradna
9.1
Edice
2023, 2020
Laureáti
Jazyková škola LEXOS
8.5
Edice
2023
Laureáti
Lingua Centrum jazyková škola
8.7
Edice
2023
Laureáti
Lingua nostra - škola italštiny
9.3
Edice
2023, 2020
Laureáti
Jazyková škola Lingua Sandy
10
Edice
2023, 2020
Laureáti
Lingua, spol. s r.o.
8.2
Edice
2023
Laureáti
Maják Nadační fond
8.5
Edice
2023
Laureáti
Masarykovo gymnázium, Plzeň
8.2
Edice
2023
Laureáti
Mateřská škola MiniSvět
Edice
2020
Laureáti
Julia's School
Edice
2020
Laureáti
Mortimer English Club Děčín
8.5
Edice
2023
Laureáti
Mortimer English Club Benešov a Týnec n.S.
Edice
2020
Laureáti
Mortimer English Club Praha 4 - Kamýk
Edice
2020
Laureáti
Jazyková škola MSM Academy
8.8
Edice
2023
Laureáti
Musictime
9.1
Edice
2023, 2020
Laureáti
Soukromá školka Róza
8.7
Edice
2023, 2020
Laureáti
Diakonie ROLNIČKA
8.3
Edice
2023
Laureáti
Nepustilova jazyková škola
9.9
Edice
2023, 2020
Laureáti
Obchodní Akademie, Střední Pedagogická Škola A Jazyková Škola
8.2
Edice
2023
Laureáti
Obchodní Institut Praha
8.5
Edice
2023, 2020
Laureáti
Orange Academy s.r.o.
9
Edice
2023, 2020
Laureáti
Parakalo - centrum jazyků
9
Edice
2023, 2020
Laureáti
Pastime
8.5
Edice
2023
Laureáti
Think English
8.5
Edice
2023, 2020
Laureáti
ART ECON – Střední škola a vyšší odborná škola Praha, s.r.o. Nad Rokoskou 111/7 182 00 Praha 8-Libeň
8
Edice
2023
Laureáti
Angličtina Kladno, Iva Plešingerová
8.4
Edice
2023, 2020
Laureáti
Prague City University
8.7
Edice
2023, 2020
Laureáti
Jazyková škola Prague Institute
Edice
2020
Laureáti
Pražská vysoká škola psychosociálních studií, s.r.o.
8.9
Edice
2023
Laureáti
První SZUŠ MIS music
8.5
Edice
2023
Laureáti
Pygmalion, s.r.o
8.8
Edice
2023, 2020
Laureáti
Rolino, Jazykové studio
8.6
Edice
2023, 2020
Laureáti
Ruské Jazykové Centrum
9.7
Edice
2023, 2020
Laureáti
Jazyková škola Rybička
Edice
2020
Laureáti
Základní Umělecká Škola S.r.o.
8.5
Edice
2023
Laureáti
SCHAFER SCHOOL
8.7
Edice
2023, 2020
Laureáti
Jazyková škola arabština - hebrejština
9.7
Edice
2023, 2020
Laureáti
Skřivánek - jazyková škola
8.2
Edice
2023, 2020
Laureáti
Slůně - svět jazyků
9.5
Edice
2023, 2020
Laureáti
Soukromá střední umělecká škola designu, s. r. o.
8.4
Edice
2023
Laureáti
Soukromá Základní Umělecká Škola MusicArt, v.o.s.
8.7
Edice
2023
Laureáti
ZUŠ Orphenica
8.3
Edice
2023
Laureáti
SZUŠ D-MUSIC s.r.o.
8.5
Edice
2023
Laureáti
SOŠ veterinární, mechanizační a zahradnická a Jazyková škola
8.1
Edice
2023
Laureáti
Alexej Spivák Ing. - soudní tlumočník ukrajinštiny
8.8
Edice
2023
Laureáti
SPĚVÁČEK vzdělávací centrum s.r.o.
9.2
Edice
2023, 2020
Laureáti
SPĚVÁČEK jazyková škola s.r.o.
9.3
Edice
2023, 2020
Laureáti
Web pro Truhláře Tesaře
8
Edice
2023
Laureáti
Jazyková Škola Stamina
8.4
Edice
2023
Laureáti
Střední pedagogická škola a Střední zdravotnická škola, Krnov, p.o.
8.1
Edice
2023
Laureáti
Svobodná chebská škola, základní škola a gymnázium s.r.o.
8.2
Edice
2023
Laureáti
Swallow School of English, s.r.o.
8.1
Edice
2023
Laureáti
SŠTŘ Nový Bydžov
9.4
Edice
2023
Laureáti
TANDEM.CZ - firemní jazykové kurzy
9.8
Edice
2023, 2020
Laureáti
Taneční studio N.C.O.D.
9.7
Edice
2023, 2020
Laureáti
Ablado Language Centre, s.r.o.
8.9
Edice
2023, 2020
Laureáti
TOP School
Edice
2020
Laureáti
TOP School
8.9
Edice
2023, 2020
Laureáti
Jazyková škola TOPLINGVA
9.1
Edice
2023, 2020
Laureáti
Toulcův dvůr, z.s.
8.8
Edice
2023, 2020
Laureáti
TYRKYS, škola kultury podnikání v cestovním ruchu, s.r.o
9
Edice
2023, 2020
Laureáti
Jazyková škola Učit Brno
8.6
Edice
2023
Laureáti
Veterinární a farmaceutická univerzita Brno
8.6
Edice
2023
Laureáti
Vyšší odborná škola a Střední zemědělská škola Tábor
8.2
Edice
2023
Laureáti
Vyšší policejní škola a Střední policejní škola Ministerstva vnitra v Praze
8.7
Edice
2023
Laureáti
Výuková agentura s. r. o.
8.4
Edice
2023
Laureáti
Waldorfská škola Příbram-mateřská škola, základní škola a střední škola
9.4
Edice
2023
Laureáti
Wall Street English
8.4
Edice
2023
Laureáti
Jazyková škola YES
8.7
Edice
2023, 2020
Laureáti
ZuZu English
Edice
2020
Laureáti
Základní umělecká škola Adolfa Voborského
8.6
Edice
2023, 2020
Laureáti
ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí
8.8
Edice
2023, 2020
Laureáti
ZUŠ B. Kozánka, Přerov
8.9
Edice
2023
Laureáti
Základní umělecká škola Bedřicha Smetany, Karviná-Mizerov, příspěvková organizace
8.7
Edice
2023
Laureáti
Základní Umělecká Škola Bedřicha Smetany
8.4
Edice
2023
Laureáti
Výtvarný obor ZUŠ Biskupská
8
Edice
2023
Laureáti
Základní umělecká škola Blovice
8
Edice
2023
Laureáti
Základní umělecká škola Dobříš, příspěvková organizace - Základní umělecká škola
8.1
Edice
2023
Laureáti
ZUŠ Eduarda Marhuly, Ostrava - Mariánské Hory
8.6
Edice
2023
Laureáti
Základní Umělecká Škola Evy Randové, odloučené pracoviště
8.5
Edice
2023
Laureáti
ZUŠ F.X.Richtera Holešov
8.5
Edice
2023
Laureáti
Zuš Františka Drdly
8.1
Edice
2023
Laureáti
ZUŠ F. Jílka Brno, příspěvková organizace
8.4
Edice
2023
Laureáti
Základní umělecká škola Gustava Mahlera
8.1
Edice
2023
Laureáti
Základní umělecká škola Horní Slavkov - Pluhův dům
8.5
Edice
2023
Laureáti
ZUŠ Hradec nad Moravicí
8.5
Edice
2023
Laureáti
Základní umělecká škola Hranice
8.8
Edice
2023
Laureáti
Základní umělecká škola Hulín
8
Edice
2023
Laureáti
Umělecká Škola J. S. Bacha
8.6
Edice
2023
Laureáti
Základní umělecká škola Jana Hanuše, Praha 6
8.8
Edice
2023, 2020
Laureáti
Základní Umělecká Škola Jana Ladislava Dusíka
8.4
Edice
2023
Laureáti
Základní umělecká škola Jana Zacha
8.3
Edice
2023
Laureáti
ZUŠ Jindřicha Jindřicha
8.9
Edice
2023
Laureáti
Základní Umělecká Škola
8.5
Edice
2023
Laureáti
ZUŠ Jedovnice
8.5
Edice
2023
Laureáti
ZUŠ Jihlava
9.2
Edice
2023, 2020
Laureáti
Základní Umělecká Škola Jirkov
8.5
Edice
2023
Laureáti
ZUŠ Krnov, Hlavní náměstí 9, příspěvková organizace
8.5
Edice
2023
Laureáti
ZUŠ Kroměříž
8
Edice
2023, 2020
Laureáti
ZUŠ Kuřim
8.7
Edice
2023
Laureáti
Zuš Leoše Janáčka
8.4
Edice
2023
Laureáti
Základní umělecká škola Lounských
8
Edice
2023
Laureáti
Základní umělecká škola Letovice
8.8
Edice
2023
Laureáti
ZUŠ Libčice nad Vltavou
8.3
Edice
2023
Laureáti
ZUŠ Litvínov
8.7
Edice
2023
Laureáti
ZUŠ Lomnice nad Popelkou
8.6
Edice
2023
Laureáti
ZUŠ Milevsko - Hlavní budova
8.1
Edice
2023
Laureáti
Základní umělecká škola Popelka
8.6
Edice
2023
Laureáti
ZUŠ Náměšť nad Oslavou
8.2
Edice
2023
Laureáti
Základní umělecká škola Otrokovice
8.5
Edice
2023
Laureáti
ZUŠ Pelhřimov
8.7
Edice
2023
Laureáti
Základní umělecká škola PhDr. Zbyňka Mrkose, Brno, Došlíkova 48
8.7
Edice
2023
Laureáti
ZUŠ Prosek
8.1
Edice
2023
Laureáti
ZUŠ Přelouč
8.1
Edice
2023
Laureáti
Zuš R. A. Dvorského Dvůr Králové nad Labem
8.5
Edice
2023
Laureáti
Základní umělecká škola Rožnov pod Radhoštěm
8
Edice
2023
Laureáti
Základní umělecká škola Starý Plzenec, příspěvková organizace
8.2
Edice
2023
Laureáti
Základní umělecká škola Svitavy - Základní umělecká škola
8.1
Edice
2023
Laureáti
Základní umělecká škola, Teplice, Chelčického 4, p.o.
9
Edice
2023
Laureáti
ZUŠ Tišnov
8.6
Edice
2023
Laureáti
ZUŠ Náchod
8.5
Edice
2023
Laureáti
Základní umělecká škola, Týniště nad Orlicí, Tyršovo náměstí 235
8.7
Edice
2023
Laureáti
Základní umělecká škola Velké Bílovice
8.5
Edice
2023
Laureáti
ZUŠ Václava Vačkáře Zbiroh
8.5
Edice
2023
Laureáti
ZUŠ Vítkov
8.4
Edice
2023
Laureáti
Základní umělecká škola Znojmo
8.6
Edice
2023
Laureáti
ZUŠ Zábřeh
8.3
Edice
2023
Laureáti
Základní umělecká škola Šternberk
8.5
Edice
2023
Laureáti
Základní umělecká škola, Praha 3, Štítného 5
8.7
Edice
2023
Laureáti
Základní umělecká škola Žatec, okres Louny
8.8
Edice
2023
Laureáti
Jiná angličtina - Mgr. Lenka Zábranská
8.5
Edice
2023
Laureáti
Základní umělecká škola Harmonie Zlín, s.r.o.
8.5
Edice
2023
Laureáti
Základní umělecká škola Hodonín, příspěvková organizace
8.5
Edice
2023
Laureáti
Základní umělecká škola Mnichovo Hradiště
8.7
Edice
2023
Laureáti
Základní škola a Základní umělecká škola Jesenice, příspěvková organizace
8
Edice
2023
Laureáti
Základní škola Wonderland Academy
Edice
2020
Laureáti
Zš Husova
9.4
Edice
2023
Laureáti
Základní škola v Písnici
8.1
Edice
2023
Laureáti
Základní škola speciální a Praktická škola, Praha 6, Rooseveltova 8
8.5
Edice
2023
Laureáti
Česko - anglická mateřská škola Chytrá sovička
8
Edice
2023, 2020
Laureáti
Česko-anglická školka Dobříš
Edice
2020
Laureáti
Český Univerzitní Institut
Edice
2020
Laureáti
Pavlína Škodová - výuka angličtiny a němčiny
9.1
Edice
2023, 2020
Laureáti
Školička Kostička
8
Edice
2023
Laureáti
Altissima
8.5
Edice
2023, 2020
Laureáti
Jazykan - Jazyková škola Znojmo
9.9
Edice
2023, 2020
Laureáti
KinderGarten - mateřská škola Benice
8.8
Edice
2023, 2020
Laureáti
Jazyková škola Learner
9.8
Edice
2023, 2020
Laureáti
Step by Step Jazyková školička Teplice
8.6
Edice
2023, 2020
Laureáti
Jazyková škola SOPHIA
8.9
Edice
2023, 2020
Laureáti
Základní škola Filosofská
8
Edice
2023
Laureáti
Barevná škola jazyků
8.9
Edice
2023, 2020
Laureáti
Základní umělecká škola, Štefánikova 19, Praha 5 - Smíchov
8.1
Edice
2023
Laureáti
Soukromá střední škola pro marketing a ekonomiku podnikání, Most
8.4
Edice
2023
Laureáti
Základní škola Benešov, Dukelská 1818
8.1
Edice
2023
Laureáti
Základní škola Oslavany
Edice
2020
Laureáti
Základní umělecká škola Litoměřice
8.6
Edice
2023
Laureáti
VictorEnglish Soukromá jazyková škola
8.5
Edice
2023
Laureáti
Základní Škola Prof. Švejcara
8.7
Edice
2023
Laureáti
Základní škola a Mateřská škola Úsov
8.5
Edice
2023
Laureáti
Andriss Jazyková Akademie
Edice
2020
Laureáti
Základní umělecká škola Kuřim, pobočka Veverská Bítýška
8.7
Edice
2023
Laureáti
Základní škola Velký Šenov
8.1
Edice
2023
Laureáti
Cooltio - jazyková škola Hradec Králové
Edice
2020
Laureáti
Základní Škola Neratovice, 28. Října
8.3
Edice
2023
Laureáti
MŠ, ZŠ, praktická škola a dětský domov Kyjov, příspěvková organizace
8.8
Edice
2023, 2020
Laureáti
Střední škola zahradnická a technická Litomyšl
9.2
Edice
2023
Laureáti
Mateřská škola a základní škola Kyjov, Školní, příspěvková organizace
8.6
Edice
2023, 2020
Laureáti
Jazyková škola PaedDr.Henrietty Mottlové
8
Edice
2023, 2020
Laureáti
Jazyková škola FOR YOU
8.7
Edice
2023
Laureáti
Základní škola Svatý kopeček
8.1
Edice
2023
Laureáti
Střední Umělecká Škola
8.4
Edice
2023
Laureáti
Základní škola Aloise Klára Úštěk, příspěvková organizace
8
Edice
2023
Laureáti
Jazyková škola Element
8.8
Edice
2023, 2020
Laureáti
Základní škola Katolické gymnázium
8.4
Edice
2023
Laureáti
Ii. Základní Škola Neratovice
8.3
Edice
2023
Laureáti
Základní škola a mateřská škola Pramínek
8.5
Edice
2023
Laureáti
Střední škola, základní škola a mateřská škola pro zdravotně znevýhodněné, Brno
8.1
Edice
2023
Laureáti
Základní škola a Střední škola waldorfská
8.5
Edice
2023
Laureáti
Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Interkontakts
Edice
2020
Laureáti
Základní škola Oskara Nedbala
8.4
Edice
2023
Laureáti
Základní Škola Kpt.Vajdy
8.1
Edice
2023
Laureáti
Jazyková škola LOGOS Ústí nad Labem
8.8
Edice
2023, 2020
Laureáti
SLI Brno - jazyková škola
Edice
2020
Laureáti
Jazyková škola Baltimore
8.8
Edice
2023, 2020
Laureáti
Jazyková škola ComPass
8.2
Edice
2023
Laureáti
Základní škola Zámoraví
8.2
Edice
2023
Laureáti
Aslan jazyková škola
9.7
Edice
2023, 2020
Laureáti
Lingua Centrum - Jazyková škola
9.1
Edice
2023
Laureáti
Základní škola Světlá nad Sázavou, Komenského 234, příspěvková organizace
8.1
Edice
2023
Laureáti
Základní škola Rudná
8.9
Edice
2023
Laureáti
Základní škola a gymnázium Vítkov
8.5
Edice
2023
Laureáti
Hudební škola Yamaha
8.6
Edice
2023, 2020
Laureáti
B-English Soukromá Základní škola a Mateřská škola
Edice
2020
Laureáti
Základní škola Hronov
8.1
Edice
2023
Laureáti
Soukromá mateřská škola Spirálka - Jičín
8
Edice
2023
Laureáti
Jazykové kurzy - Kristýna Baštová
8.8
Edice
2023, 2020
Laureáti
Střední umělecká škola Ostrava - obor fotografie
8.4
Edice
2023
Laureáti
Základní škola a mateřská škola, Praha 2, Na Smetance 1
8
Edice
2023
Laureáti
Základní škola Na Výsluní
8.4
Edice
2023
Laureáti
Základní škola a Mateřská škola, Hora Svaté Kateřiny
8.7
Edice
2023
Laureáti
Jazyková škola Lexis
8.8
Edice
2023
Laureáti
Základní škola Josefa Kajetána Tyla
8
Edice
2023
Laureáti
Jazyková škola Polyglot České Budějovice
Edice
2020
Laureáti
Základní škola Pardubice-Studánka, Pod Zahradami 317
8.3
Edice
2023
Laureáti
Základní škola Beroun
8.2
Edice
2023
Laureáti
Základní škola a mateřská škola Třebíč, Na Kopcích 342
8.2
Edice
2023
Laureáti
Základní škola Easy Start s.r.o.
8.1
Edice
2023
Laureáti
Křesťanská Základní škola J. A. Komenského
8.6
Edice
2023
Laureáti
Jazyková škola una-lingua
8.5
Edice
2023, 2020
Laureáti
3. základní škola Cheb
8.1
Edice
2023
Laureáti
Základní umělecká škola Turnov
8.7
Edice
2023
Laureáti
Základní škola Břeclav, Slovácká 40, přísp. org.
Edice
2020
Laureáti
Základní škola Politických Vězňů
8.1
Edice
2023
Laureáti
Jazyková škola U Pivovaru
8.4
Edice
2023, 2020
Laureáti
Jazyková škola 1st English
9.7
Edice
2023, 2020
Laureáti
Základní škola, Plzeň, Heyrovského 23
8.1
Edice
2023
Laureáti
Aristea jazyková škola - Krnov
Edice
2020
Laureáti
Základní škola T. G. Masaryka
8.1
Edice
2023
Laureáti
Základní škola Bruntál
8.5
Edice
2023
Laureáti
Jazyková škola Penny Lane
8.8
Edice
2023, 2020
Laureáti
Malý svět - Soukromá mateřská škola
8.8
Edice
2023, 2020
Laureáti
Jazyková škola Lingua Rumburk
8.6
Edice
2023, 2020
Laureáti
Hermés - jazyková škola
8.4
Edice
2023, 2020
Laureáti
Jazyková škola Radost České Budějovice
8.3
Edice
2023
Laureáti
Jazyková škola Moniky Janištínové - BIEB
8.7
Edice
2023
Laureáti
Základní škola Ostrava, Nádražní 117, příspěvková organizace
8.1
Edice
2023
Laureáti
Mateřská škola a základní škola Brno, Štolcova, příspěvková organizace
8
Edice
2023
Laureáti
Soukromá střední odborná škola (1. KŠPA) Praha s. r. o.
8.4
Edice
2023
Laureáti
Základní umělecká škola Hostivař
8.4
Edice
2023
Laureáti
ZUŠ Tišnov-Drásov
8.6
Edice
2023
Laureáti
Základní škola náměstí Miru, Nový Bor
8.1
Edice
2023
Laureáti
Boleslavská soukromá střední odborná škola a Gymnázium
8.5
Edice
2023
Laureáti
Základní umělecká škola Hostinné
8.5
Edice
2023
Laureáti
Základní škola Litoměřice, U Stadionu 4
8
Edice
2023
Laureáti
LINK - jazykové centrum Náchod
8.5
Edice
2023, 2020
Laureáti
Holmes jazyková škola
8.8
Edice
2023, 2020
Laureáti
Základní škola Velké Němčice, okres Břeclav
8
Edice
2023, 2020
Laureáti
Atypiko jazyková škola
8.2
Edice
2023, 2020
Laureáti
Jazyková škola Cream school
Edice
2020
Laureáti
Hudební škola Yamaha JH
9.1
Edice
2023, 2020
Laureáti
Základní škola Prostějov, ul. E. Valenty
8.1
Edice
2023
Laureáti
Jazyková škola s Bárou
8.8
Edice
2023, 2020
Laureáti
Základní škola a Mateřská škola Ostrov
8.2
Edice
2023
Laureáti
Základní škola K.V.Raise, Lázně Bělohrad, okres Jičín
8.1
Edice
2023
Laureáti
Základní škola Chotíkov
8.5
Edice
2023
Laureáti
Hudební Škola Jofiel Zlín
Edice
2020
Laureáti
Magic English - Jazyková škola
9.3
Edice
2023, 2020
Laureáti
Základní škola Pardubice, Josefa Ressla 2258
8.3
Edice
2023
Laureáti
Základní umělecká škola Chomutov
8.2
Edice
2023
Laureáti
Základní umělecká škola Strážnice
8.3
Edice
2023, 2020
Laureáti
Základní škola Dukelská Strakonice
8
Edice
2023
Laureáti
EN DE Jazyková škola
8.6
Edice
2023, 2020
Laureáti
Základní umělecká škola, Vysoké Mýto, příspěvková organizace
8.6
Edice
2023
Laureáti
MKM Jazyková škola Překladatelská agentura
8.6
Edice
2023, 2020
Laureáti
Mezinárodní Montessori mateřská a základní škola Olomouc
8.3
Edice
2023, 2020
Laureáti
Salomon Family Preschool, soukromá školka Praha
8.3
Edice
2023
Laureáti
Základní škola Litomyšl, Zámecká 496, okres Svitavy
8.4
Edice
2023
Laureáti
2+2 Doučování České Budějovice
9.2
Edice
2023
Laureáti
2. Mateřská Škola Plzeň
8.5
Edice
2023
Laureáti
5. MŠ Zelenohorská 25, 326 00 Plzeň
8.5
Edice
2023
Laureáti
Orbis, Mateřská škola, Základní škola a Střední škola, s.r.o.
8.7
Edice
2023
Laureáti
AGRO ŠKOLA
8.3
Edice
2023
Laureáti
AHOL – Střední škola gastronomie, turismu a lázeňství
8
Edice
2023
Laureáti
Art & Design Institut
8.5
Edice
2023
Laureáti
ART ECON - Střední škola Praha
8
Edice
2023
Laureáti
autoskolasiborova.estranky.cz
8.7
Edice
2023
Laureáti
Academia Via Familia z.s.
Edice
2020
Laureáti
Adventure School - mateřská škola a základní škola, s.r.o.
9.1
Edice
2023
Laureáti
American Academy in Brno
8.7
Edice
2023
Laureáti
Americká Jazykovka - jazyková škola Brno
Edice
2020
Laureáti
Angličtina Praha 9
9.2
Edice
2023
Laureáti
EngliŠH - Angličtina Semily
9.4
Edice
2023, 2020
Laureáti
Angličtina a španělština Zlín - dle Helen Doron a Callanovy metody
8.1
Edice
2023
Laureáti
Angličtina pro děti Helen Doron English Brno střed
8.1
Edice
2023
Laureáti
Angličtina pro děti Rudná - Helen Doron Early English Praha západ
8.1
Edice
2023
Laureáti
Monty School - Anglické lyceum, základní škola a mateřská škola
8.3
Edice
2023
Laureáti
Anglická mateřská školka Abacus English Preschool, s.r.o.
8.3
Edice
2023
Laureáti
Anglická zahrada - jesle a školka
8.5
Edice
2023
Laureáti
Anglický Učitel Angličtiny
8.5
Edice
2023, 2020
Laureáti
Anglický tábor EUROCAMP
9.4
Edice
2023, 2020
Laureáti
Anglicka Jazykovka
Edice
2020
Laureáti
Anglofonní základní škola
8.1
Edice
2023
Laureáti
Archibald English Academy
9.1
Edice
2023, 2020
Laureáti
Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži
8.3
Edice
2023
Laureáti
Arcibiskupský kněžský seminář
8.3
Edice
2023
Laureáti
ART Rubikon
8.9
Edice
2023, 2020
Laureáti
Ateliér ŠUM -Školička u sv. Michala
Edice
2020
Laureáti
Autoškola Holba
9.1
Edice
2023, 2020
Laureáti
Autoškola R. Matějná
10
Edice
2023, 2020
Laureáti
Autoškola Musil - Polygon Jihlava
9.8
Edice
2023, 2020
Laureáti
Autoškola Novitech Šimoník
8.5
Edice
2023, 2020
Laureáti
Autoškola Pelikán
Edice
2020
Laureáti
Autoškola Tišnov s.r.o.
8.5
Edice
2023, 2020
Laureáti
BK English just-in-case
Edice
2020
Laureáti
Baby Club Ottománek, s.r.o.
8.7
Edice
2023, 2020
Laureáti
Barevná školička - soukromá mateřská škola Praha
8.8
Edice
2023
Laureáti
Berlitz Praha – jazykové kurzy a individuální výuka pro firmy a jednotlivce
9.8
Edice
2023, 2020
Laureáti
Brainy JAM Trnava
9
Edice
2023, 2020
Laureáti
CC škola jazyků, s.r.o.
Edice
2020
Laureáti
Centrum Libora Činky - hypnoterapie, psychoterapie, kurzy
8
Edice
2023, 2020
Laureáti
Centrum Slezská Harta
8.8
Edice
2023, 2020
Laureáti
Cloverleaf Language School
9.4
Edice
2023, 2020
Laureáti
CZENGLISH
9.9
Edice
2023
Laureáti
Dětská skupina Hello
Edice
2020
Laureáti
ASTRA, centrum volného času
9
Edice
2023, 2020
Laureáti
Dům dětí a mládeže BETA Pardubice
8.4
Edice
2023, 2020
Laureáti
Dopravní vzdělávání - Ing. Miroslava Kohoutová
8.5
Edice
2023
Laureáti
Dopravní vzdělávací institut, a.s.
9
Edice
2023
Laureáti
Doučování Doma s.r.o.
8.6
Edice
2023
Laureáti
Doučování matematiky Plzeň
9.7
Edice
2023
Laureáti
East Anglian Languages
9
Edice
2023, 2020
Laureáti
EASY School
8.9
Edice
2023, 2020
Laureáti
EF Praha - studium v zahraničí
Edice
2020
Laureáti
ENGLISHstay - intenzivní kurzy angličtiny s rodilými mluvčími v Česku
8.4
Edice
2023, 2020
Laureáti
Edukuj - Mgr. Ludmila Lešková
8.5
Edice
2023, 2020
Laureáti
Ekocentrum Trkmanka, příspěvková organizace
9.2
Edice
2023, 2020
Laureáti
ESBM - European School of Business & Management
9.4
Edice
2023, 2020
Laureáti
Evangelická akademie, Vyšší odborná škola sociálně právní
8.1
Edice
2023
Laureáti
Faktum - Jazykové a vzdělávací centrum
9.1
Edice
2023, 2020
Laureáti
Fine English
8.6
Edice
2023, 2020
Laureáti
Fine Food Academy
9.4
Edice
2023, 2020
Laureáti
GLOBE JAZYKOVÁ ŠKOLA s.r.o.
9
Edice
2023, 2020
Laureáti
Jazyková škola Gaudeo CB
8.8
Edice
2023, 2020
Laureáti
GoStudy – обучение в Чехии
8.4
Edice
2023, 2020
Laureáti
Gymnázium Evolution Jižní Město
8.2
Edice
2023
Laureáti
Gymnázium Jakuba Škody
8.2
Edice
2023
Laureáti
Gymnázium a SOŠ Mikulov
8.3
Edice
2023, 2020
Laureáti
Gymnázium Uherské Hradiště
8.4
Edice
2023, 2020
Laureáti
Gymnázium Židlochovice
8.9
Edice
2023, 2020
Laureáti
HOPE jazykový servis
8
Edice
2023
Laureáti
Angličtina pro děti OPAVA | Helen Doron English
9.5
Edice
2023
Laureáti
Hudební škola Yamaha Znojmo
8.8
Edice
2023, 2020
Laureáti
ICJ.CZ Institut cizích jazyků
9.4
Edice
2023, 2020
Laureáti
INškolka s.r.o.
Edice
2020
Laureáti
Integrovaná střední škola Slavkov u Brna
8.2
Edice
2023
Laureáti
Agentura START - vzdělávání a rekvalifikace
9.6
Edice
2023, 2020
Laureáti
Jízdárna Světce
9.6
Edice
2023, 2020
Laureáti
JazyGo! - Education & Training Solutions
8.7
Edice
2023, 2020
Laureáti
Jazyková Agentura Buddy
8
Edice
2023
Laureáti
Jazyková škola - Language Centre
9
Edice
2023, 2020
Laureáti
Jazyková škola Academy EvE
9.1
Edice
2023
Laureáti
Confucius jazyková škola
8.3
Edice
2023, 2020
Laureáti
Jazyková škola Elvis
9.8
Edice
2023, 2020
Laureáti
Glossa - jazyková škola - Praha 5
8
Edice
2023
Laureáti
Jazyková škola Hany Vavrečkové
8.1
Edice
2023
Laureáti
Jazyková škola Jipka - Národní
8.8
Edice
2023
Laureáti
Jazyková škola Jipka - Plzeň
8.6
Edice
2023, 2020
Laureáti
Jazyková škola Koala
9.6
Edice
2023, 2020
Laureáti
Jazyková škola LITE - Plzeň
9
Edice
2023
Laureáti
Jazyková škola LOVELY LANGUAGE SCHOOL
9.8
Edice
2023, 2020
Laureáti
Jazyková škola LINGO České Budějovice
8.3
Edice
2023
Laureáti
Jazyková škola PELICAN
9.6
Edice
2023, 2020
Laureáti
Jazyková škola Praha 2 | Britannika
Edice
2020
Laureáti
Jazyková škola STUDYLINE
8.7
Edice
2023
Laureáti
Jazyková škola SoloLang
9.5
Edice
2023, 2020
Laureáti
Jazyková školka Průhonická Labuť
9.6
Edice
2023
Laureáti
Jazyková školka Trojská labuť
9.4
Edice
2023
Laureáti
Jazykovňa
9.1
Edice
2023, 2020
Laureáti
Jazykovka 4U, Přerov
8.9
Edice
2023, 2020
Laureáti
Jesle a mateřská škola Minísek
Edice
2020
Laureáti
Koňské stáje a Jezdecká škola Farma Vysoká
9
Edice
2023, 2020
Laureáti
Jingle Bells English Preschool - Namesti Miru
Edice
2020
Laureáti
Johnny English - Výuka Angličtiny Zlín
8.7
Edice
2023
Laureáti
KIKI klub Zlín
Edice
2020
Laureáti
Křesťanská akademie mladých
8.6
Edice
2023, 2020
Laureáti
Kazimírka - dětské tábory
9
Edice
2023, 2020
Laureáti
Kids&Us Praha Modřany
8.2
Edice
2023
Laureáti
KinderGarten Mladá Boleslav
Edice
2020
Laureáti
Klášter Kladruby
9.2
Edice
2023, 2020
Laureáti
Klub KAPSA, z.s.
8.1
Edice
2023, 2020
Laureáti
Kouzelné školy - základní škola
8.5
Edice
2023
Laureáti
Královská mateřská škola - česko - anglická mateřská škola Praha 8
8.1
Edice
2023
Laureáti
Kuliner plus - Gastronomické centrum
9.6
Edice
2023, 2020
Laureáti
Kurzy Aj Most
8.6
Edice
2023, 2020
Laureáti
Channel Crossings - jazyková agentura
9.4
Edice
2023
Laureáti
Léčebné lázně Konstantinovy lázně a.s.
9.5
Edice
2023, 2020
Laureáti
Lesní školka Lesinka
Edice
2020
Laureáti
Lesní mateřská škola Na Větvi
8.5
Edice
2023, 2020
Laureáti
Liden & Denz Intercultural Institute of Languages
9.2
Edice
2023, 2020
Laureáti
Kurzy a školení první pomoci - Life RESCUE Praha z. s.
9
Edice
2023
Laureáti
Lingua Centrum jazyková škola
8.7
Edice
2023
Laureáti
Lipka – školské zařízení pro environmentální vzdělávání
8
Edice
2023
Laureáti
Little Indians
8.9
Edice
2023
Laureáti
MŠ Drabíkové
8.4
Edice
2023, 2020
Laureáti
MŠ Komenského Náchod
8.5
Edice
2023
Laureáti
MŠ Parmská 389 - kytičková mateřinka
8.4
Edice
2023
Laureáti
MŠ Večerníček
8
Edice
2023
Laureáti
MŠ Čtyřlístek Kadaň
8.1
Edice
2023
Laureáti
MŠ Šardice
Edice
2020
Laureáti
Mateřská škola Šiškova
8.1
Edice
2023
Laureáti
Mateřská škola a základní škola speciální Diakonie ČCE Praha
8.6
Edice
2023
Laureáti
Magic Rainbow Preschool
8.5
Edice
2023
Laureáti
Mateřská Škola 11
8.2
Edice
2023
Laureáti
Mateřská Škola Charlese De Gaulla
8.4
Edice
2023
Laureáti
Mateřská Škola Havaj
8.5
Edice
2023
Laureáti
Mateřská Škola J.K. Tyla
8.5
Edice
2023
Laureáti
Mateřská Škola Jahůdka V Praze 12
8
Edice
2023
Laureáti
Mateřská Škola Klubíčko
8.1
Edice
2023
Laureáti
Mateřská Škola Kytička
8.3
Edice
2023
Laureáti
Mateřská škola Šenov, příspěvková organizace - Školní jídelna
8.1
Edice
2023
Laureáti
Mateřská Škola Laudova Se Speciálními Třídami
8.5
Edice
2023
Laureáti
Mateřská Škola MAŠINKA Pečky
8.1
Edice
2023
Laureáti
Mateřská Škola Na Děkance
8.6
Edice
2023
Laureáti
Mateřská Škola Na Okraji
8.1
Edice
2023, 2020
Laureáti
Mateřská Škola Na Výšinách
8.6
Edice
2023
Laureáti
Mateřská Škola Ostrá
8.1
Edice
2023
Laureáti
Mateřská Škola Pobřežní
8.5
Edice
2023
Laureáti
Mateřská Škola Podléšková
8.5
Edice
2023
Laureáti
Mateřská Škola Praha 10 Útulná
8.5
Edice
2023
Laureáti
Mateřská Škola Praha 8 Na Přesypu
8.5
Edice
2023
Laureáti
Mateřská Škola Smíchov
8.1
Edice
2023
Laureáti
Mateřská Škola
8.2
Edice
2023
Laureáti
Mateřská Škola Stříbrníky
8.5
Edice
2023
Laureáti
Mateřská Škola Starý Plzenec
8.1
Edice
2023
Laureáti
Mateřská Škola Sulice - Želivec
8.5
Edice
2023
Laureáti
Mateřská Škola Terronská
8.2
Edice
2023
Laureáti
Mateřská Škola U Sluncové
8.5
Edice
2023
Laureáti
Mateřská Škola Čínská, Příspěvková Organizace
8.4
Edice
2023
Laureáti
Mateřská Škola Čtyřlístek
8.1
Edice
2023
Laureáti
Mateřská Škola Čtyřlístek
8.1
Edice
2023
Laureáti
Mateřská Škola Žabka
8.5
Edice
2023
Laureáti
16. mateřská škola Plzeň, Korandova 11, příspěvková organizace - Školní jídelna
8.5
Edice
2023
Laureáti
Mateřská Škola
8.5
Edice
2023
Laureáti
Mateřská Škola
8.2
Edice
2023
Laureáti
Mateřská Škola
8.5
Edice
2023
Laureáti
Mateřská škola, Ústí nad Labem, Karla IV 1241/41, příspěvková organizace
8.1
Edice
2023
Laureáti
Mateřská škola Děčín II
8.5
Edice
2023
Laureáti
Mateřská Škola
8.5
Edice
2023
Laureáti
Mateřská škola Dobřany - MŠ Loudů
8.6
Edice
2023
Laureáti
Mateřská škola a Speciálně pedagogické centrum Jihlava, p. o.
8.7
Edice
2023
Laureáti
MŠ Sokolovská
8.5
Edice
2023
Laureáti
Mateřská škola Velká Bukovina
8.2
Edice
2023, 2020
Laureáti
Mateřská Škola, Příbram VII Bratří Čapků 278
8
Edice
2023
Laureáti
Mateřská Škola, Praha 8, Štěpničná 1
8.1
Edice
2023
Laureáti
Mateřská škola Brno, Hudcova 43547, příspěvková organizace
8.5
Edice
2023
Laureáti
Mateřská škola Dobětice, Ústí nad Labem, Rabasova 3207/45, příspěvková organizace
8.5
Edice
2023
Laureáti
Mateřská škola Dráček, Lysá n/L, Mír.430
8.5
Edice
2023
Laureáti
Mateřská škola Duha Oslavany, okres Brno-venkov, příspěvková organizace - Mateřská škola
8.4
Edice
2023, 2020
Laureáti
Mateřská škola Havířov - Šumbark Moravská 14/404, příspěvková organizace
8.5
Edice
2023
Laureáti
Mateřská škola Sportík
8.8
Edice
2023, 2020
Laureáti
Mateřská škola Indigo Kids
8.9
Edice
2023
Laureáti
Mateřská škola Jílové
8.5
Edice
2023
Laureáti
Mateřská Škola Jahodnice
8.8
Edice
2023
Laureáti
Mateřská škola Jeseník nad Odrou okres Nový Jičín, příspěvková organizace
9.8
Edice
2023
Laureáti
Eko mateřská škola Kaštánek
8.6
Edice
2023, 2020
Laureáti
Mateřská škola Karla Čapka Jeseník
8.7
Edice
2023, 2020
Laureáti
Mateřská škola Na Kopci Karviná-Mizerov
8.1
Edice
2023
Laureáti
Mateřská škola Klánovice
8.5
Edice
2023
Laureáti
Mateřská škola Kladno - Švýcarská 2520
8
Edice
2023
Laureáti
Mateřská škola Kladno, J. Hory 1801, příspěvková organizace
8.5
Edice
2023
Laureáti
Mateřská škola Klegova 4
8.1
Edice
2023
Laureáti
Mateřská škola Klicperova Rakovník
9.1
Edice
2023
Laureáti
Mateřská škola Klubíčko
8.5
Edice
2023
Laureáti
Mateřská škola Bachmačská
8.5
Edice
2023
Laureáti
Základní škola a mateřská škola Koloděje
8.1
Edice
2023
Laureáti
Mateřská škola Komenského
8.5
Edice
2023
Laureáti
Mateřská škola Korálek
8.5
Edice
2023
Laureáti
Mateřská škola Kostelec nad Černými lesy, okres Praha - východ
8.2
Edice
2023
Laureáti
Mateřská škola Kunratice
8.1
Edice
2023
Laureáti
Mateřská škola Kurandové
8.7
Edice
2023
Laureáti
Mateřská škola Líbeznice
8.6
Edice
2023
Laureáti
Mateřská škola Laurinka Mladá Boleslav
8.5
Edice
2023
Laureáti
Mateřská škola Lešetínská 5
8.5
Edice
2023
Laureáti
Mateřská škola, Malostranská, Zruč nad Sázavou
8.4
Edice
2023
Laureáti
Mateřská škola Matěchova
8.2
Edice
2023
Laureáti
Mateřská škola Mezi Domy
8.6
Edice
2023, 2020
Laureáti
Mateřská škola Montessori
8.5
Edice
2023
Laureáti
Mateřská škola Třinec, Nerudova 313
Edice
2020
Laureáti
Mateřská škola Němčická
8.2
Edice
2023
Laureáti
Mateřská škola Na Chodovci
8.5
Edice
2023
Laureáti
Mateřská škola Novoborská
8.4
Edice
2023
Laureáti
Mateřská škola Ostrava, Lechowiczova 8, příspěvková organizace
8.5
Edice
2023
Laureáti
Mateřská škola Písnička, Ústí nad Labem, Studentská 6, příspěvková organizace
8.5
Edice
2023
Laureáti
Mateřská škola Přímětická
8.5
Edice
2023
Laureáti
Mateřská škola Roztoky
8.5
Edice
2023
Laureáti
Mateřská škola Pardubice
8.1
Edice
2023
Laureáti
Mateřská škola Pastelka, Petříkov, příspěvková organizace
8.5
Edice
2023
Laureáti
Mateřská škola Průběžná Rakovník se sportovním zaměřením
8.6
Edice
2023
Laureáti
Mateřská škola Třebíč
8.5
Edice
2023
Laureáti
Mateřská škola Tyršova,Tachov
8.3
Edice
2023
Laureáti
Mateřská škola Tréglova
8.5
Edice
2023
Laureáti
Mateřská škola Tusarova
8.5
Edice
2023
Laureáti
Mateřská škola U Bobříka
8.5
Edice
2023
Laureáti
Mateřská škola V zahradě
8.5
Edice
2023
Laureáti
Mateřská škola Val
8.6
Edice
2023
Laureáti
Mateřská škola Veltrusy, okres Mělník
8.5
Edice
2023
Laureáti
Mateřská škola Vokovická
8.1
Edice
2023
Laureáti
Mateřská škola "Delfínek", Liberec, Nezvalova 661/20, příspěvková organizace - Školní jídelna
8.4
Edice
2023
Laureáti
Mateřská škola Čakovice II
8.1
Edice
2023
Laureáti
Mateřská škola Řitka
8.1
Edice
2023
Laureáti
Mateřská škola Žatec, Bratří Čapků 2775, okres Louny, příspěvková organizace "MŠ ALERGO"
8.5
Edice
2023
Laureáti
Mateřská škola „Větrník“, odloučené pracoviště - ZŠ Letců R.A.F. 1989
8.5
Edice
2023
Laureáti
Mateřská škola a jesle LADA
8.7
Edice
2023
Laureáti
Mateřská škola se zdravotnickou péčí
8.4
Edice
2023, 2020
Laureáti
Mateřská škola, Brno, Elišky Krásnohorské 15 - Školní jídelna
8.2
Edice
2023
Laureáti
Mateřská škola, Brno, Gabriely Preissové 8 - Školní jídelna
8.5
Edice
2023
Laureáti
Mateřská škola, Hradec Králové, Třebechovická 837
8
Edice
2023
Laureáti
Mateřská škola, Liberec, Klášterní 466/4, příspěvková organizace
8.1
Edice
2023
Laureáti
Mateřská škola, Praha 2, Viničná 1 - Školní jídelna
8.5
Edice
2023
Laureáti
Mateřská škola, V Domcích 2427, Louny
8.5
Edice
2023
Laureáti
Mateřské Školy Kutná Hora
Edice
2020
Laureáti
Mateřské škola Jeřabinka
Edice
2020
Laureáti
Milena Supová
8.5
Edice
2023, 2020
Laureáti
Butterfly Montessori Zlín School
Edice
2020
Laureáti
Klubko - Montessori školka v Rožnově p. R.
8.6
Edice
2023, 2020
Laureáti
Montessori školka a centrum Jonáš
8.5
Edice
2023
Laureáti
Montessori pohybová školička
8.8
Edice
2023, 2020
Laureáti
Muzeum dopravy ve Strašicích
9.4
Edice
2023, 2020
Laureáti
Nábytek Zevyt
9.2
Edice
2023, 2020
Laureáti
OVOCNÁ ŠKOLKA Fiala
9.3
Edice
2023, 2020
Laureáti
Orel jednota Židlochovice
9.4
Edice
2023, 2020
Laureáti
Počítačová škola GOPAS
9.2
Edice
2023, 2020
Laureáti
Pružná školka tř.Spojenců
8.7
Edice
2023, 2020
Laureáti
Psí útulek U Šmudliny Tachov-Vítkov
9.8
Edice
2023, 2020
Laureáti
Rehabilitační ústav Kladruby
9.5
Edice
2023, 2020
Laureáti
Rekreační středisko Svatý Štěpán
8.8
Edice
2023, 2020
Laureáti
Rener Education
8
Edice
2023, 2020
Laureáti
SPĚVÁČEK jazyková škola s.r.o.
8.8
Edice
2023, 2020
Laureáti
SPĚVÁČEK jazyková škola s.r.o.
9.5
Edice
2023, 2020
Laureáti
SPĚVÁČEK jazyková škola s.r.o.
8.1
Edice
2023, 2020
Laureáti
SPĚVÁČEK jazyková škola s.r.o.
9
Edice
2023, 2020
Laureáti
Schola Artist - Pole - Aerial - Dance & Yoga studio
9.3
Edice
2023, 2020
Laureáti
Sluňákov – centrum ekologických aktivit města Olomouce, o.p.s.
9.6
Edice
2023, 2020
Laureáti
Sokolovna Klobouky u Brna
9
Edice
2023, 2020
Laureáti
Soukromá mateřská škola Motýlek
8.2
Edice
2023
Laureáti
Soukromá školka Činelky s.r.o.
8.4
Edice
2023
Laureáti
Soukromá mateřská školka Korálek Praha 5 - Stodůlky a Smíchov
8.5
Edice
2023
Laureáti
SOUKROMÁ STŘEDNÍ ŠKOLA, s.r.o.
8.5
Edice
2023
Laureáti
Soukromá střední odborná škola (1.KŠPA) Litoměřice s.r.o.
8.5
Edice
2023
Laureáti
Speciální mateřská škola, Praha 8, Štíbrova 1691
8.5
Edice
2023
Laureáti
Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových, Ostrava, příspěvková organizace
8.1
Edice
2023
Laureáti
Sportovní gymnázium Plzeň
8.3
Edice
2023
Laureáti
Středisko volného času Ivančice, příspěvková organizace
9
Edice
2023, 2020
Laureáti
Střední odborné učiliště, Žižkovo náměstí 75, Čáslav
8
Edice
2023
Laureáti
Střední průmyslová škola a Obchodní akademie Bruntál
8.3
Edice
2023, 2020
Laureáti
Střední škola podnikatelská Klimkovice sro
8.6
Edice
2023
Laureáti
Střední škola - Centrum odborné přípravy technickohospodářské
8.1
Edice
2023
Laureáti
Střední škola Klíč - SPoSŠ
8.5
Edice
2023
Laureáti
Střední škola a Základní škola specialní
8.5
Edice
2023
Laureáti
Střední škola průmyslová, technická a automobilní Jihlava
8.5
Edice
2023
Laureáti
Střední škola stavební Třebíč
8
Edice
2023, 2020
Laureáti
Střední škola technická
8.2
Edice
2023
Laureáti
Škola da Vinci
8.7
Edice
2023
Laureáti
Střední lesnická škola a Střední odborná škola, Šluknov, příspěvková organizace
8.7
Edice
2023
Laureáti
Střední lesnická škola a Střední odborné učiliště, Křivoklát
8.3
Edice
2023
Laureáti
Střední odborná škola Josefa Sousedíka
8.5
Edice
2023
Laureáti
Střední odborná škola pro administrativu Evropské unie, Praha 9, Lipí 1911
8.6
Edice
2023
Laureáti
Střední odborná škola veterinární, Hradec Králové-Kukleny, Pražská 68
8
Edice
2023
Laureáti
Střední odborná škola zdravotnická a Střední odborné učiliště
8.6
Edice
2023
Laureáti
Střední odborné učiliště Slaný, příspěvková organizace
8.1
Edice
2023
Laureáti
Střední odborné učiliště Valašské Klobouky
8
Edice
2023
Laureáti
Střední odborné učiliště služeb Vodňany
8
Edice
2023
Laureáti
Střední odborné učiliště Včelařské - Včelařské Vzdělávací centrum, O.P.S.
8.8
Edice
2023
Laureáti
SOU zemědělské a služeb, Dačice, nám. Republiky 86
8.2
Edice
2023
Laureáti
Střední odborné učiliště, Hlušice 1
8.1
Edice
2023
Laureáti
Střední pedagogická škola Futurum
8.3
Edice
2023
Laureáti
Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, Ostrava
8.3
Edice
2023
Laureáti
Střední zdravotnická škola Šumperk
8.9
Edice
2023
Laureáti
Střelecka Škola Fišer
9.8
Edice
2023, 2020
Laureáti
Autoškola Stanislav Ambrož
9.9
Edice
2023, 2020
Laureáti
Svářečská škola a rekvalifikační centrum Studénka s.r.o.
9.4
Edice
2023, 2020
Laureáti
Svářečská škola a vzdělávací centrum Artweld
9.3
Edice
2023, 2020
Laureáti
Szkoła Podstawowa i Przedszkole im. Gustawa Przeczka
8.5
Edice
2023
Laureáti
The English College in Prague - Anglické gymnázium, o.p.s.
8.9
Edice
2023, 2020
Laureáti
The Scandinavian Language School
10
Edice
2023, 2020
Laureáti
Tip Toes Primary School Brandýs nad Labem
8.4
Edice
2023
Laureáti
United! jazyková škola
9.2
Edice
2023, 2020
Laureáti
Výuka angličtiny, francouzštiny a češtiny pro cizince včetně on-line výuky, Usborne books
8.5
Edice
2023, 2020
Laureáti
Vrtule - svět her a poznání
9.8
Edice
2023, 2020
Laureáti
Vyšší odborná škola potravinářská a Střední průmyslová škola
8.5
Edice
2023
Laureáti
Vyšší odborná škola restaurátorská v Písku
8.9
Edice
2023, 2020
Laureáti
Vyšší odborná škola sklářská a Střední škola
8.5
Edice
2023
Laureáti
Střední škola umění a designu a Vyšší odborná škola Brno, příspěvková organizace
8.4
Edice
2023
Laureáti
Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola
8.7
Edice
2023
Laureáti
Vyšší odborná škola zdravotnická, managementu a veřejnosprávních studií, s.r.o.
8.6
Edice
2023
Laureáti
Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky
8
Edice
2023
Laureáti
Vyšší policejní škola a Střední policejní škola Ministerstva vnitra v Holešově
8.8
Edice
2023
Laureáti
Vzdělávací středisko KVÁSEK
8.5
Edice
2023
Laureáti
YETTISCHOOL
9.7
Edice
2023, 2020
Laureáti
Základní umělecká škola Františka Stupky, Sušice, Lerchova 255
8.4
Edice
2023
Laureáti
Základní Umělecká Škola Antonína Dvořáka
8.2
Edice
2023
Laureáti
Základní Škola a Mateřská Škola Ostrava-Hrabůvka, Krestova 36, Příspěvková Organizace
8.5
Edice
2023
Laureáti
Základní Škola A Mateřská Škola Vlastějovice
8.7
Edice
2023
Laureáti
Základní Škola Bratří Čapků
8.4
Edice
2023
Laureáti
Základní Škola Hrabina, pracoviště Ostravská
8.5
Edice
2023
Laureáti
Základní Škola Joži Uprky
8.5
Edice
2023
Laureáti
Základní škola Pelhřimov
8.3
Edice
2023
Laureáti
Základní Škola Pod Montací
8.5
Edice
2023
Laureáti
Základní Škola Vysoké nad Jizerou
8.1
Edice
2023
Laureáti
Základní škola a Mateřská škola Nové Syrovice
8.5
Edice
2023
Laureáti
Základní Škola
8.2
Edice
2023
Laureáti
Základní Škola
Edice
2020
Laureáti
Základní škola Alšova
8.1
Edice
2023
Laureáti
Základní škola Baška, příspěvková organizace
8
Edice
2023
Laureáti
Základní škola Brno Otevřená 20a
8.4
Edice
2023
Laureáti
Základní škola Brno, Heyrovského 32
8
Edice
2023
Laureáti
Základní škola Brno, Vejrostova 1
8.3
Edice
2023
Laureáti
Základní škola Chomutov, Ak.Heyrovského 4539
8
Edice
2023
Laureáti
Základní škola Dambořice
8.4
Edice
2023, 2020
Laureáti
Základní škola Dobříš, Komenského nám. 35, okres Příbram
8.3
Edice
2023
Laureáti
Základní škola Dubeč
8.1
Edice
2023
Laureáti
Základní škola Hovězí
8.2
Edice
2023
Laureáti
Základní škola Jindřichův Hradec II
8.6
Edice
2023
Laureáti
Základní škola Jinočany, příspěvková organizace
8.1
Edice
2023
Laureáti
Základní škola Kolín II., Kmochova 943
8.1
Edice
2023
Laureáti
Základní škola Krušovice
8.5
Edice
2023
Laureáti
Základní škola Libiš, okres Mělník
8.1
Edice
2023
Laureáti
2. Základní škola Mnichovo Hradiště
8.2
Edice
2023
Laureáti
Základní škola Moravany
8.5
Edice
2023
Laureáti
Základní škola Němčice nad Hanou
8.4
Edice
2023
Laureáti
Základní škola Jaroměř, Na Ostrově
8.6
Edice
2023
Laureáti
Základní škola a gymnázium Navis, Praha-východ, Světice
9.3
Edice
2023
Laureáti
Základní škola Nehvizdy
8.4
Edice
2023
Laureáti
Základní škola Očovská
8.4
Edice
2023
Laureáti
Základní škola Ořech
8.1
Edice
2023
Laureáti
Základní škola Ohrazenice, okres Semily - příspěvková organizace
8.3
Edice
2023
Laureáti
Základní škola Opava, Vrchní 19 - příspěvková organizace - Základní škola
8.6
Edice
2023
Laureáti
Základní škola Ostrava-Slezská Ostrava, Chrustova 24/1418
8.1
Edice
2023
Laureáti
Základní škola Otokara Březiny
Edice
2020
Laureáti
Základní škola Přerov
8
Edice
2023
Laureáti
Základní škola Plzeň-Újezd
8.1
Edice
2023
Laureáti
Základní škola Praha 10, Kutnohorská 36
8.5
Edice
2023
Laureáti
Základní škola Rychnov nad Kněžnou, Masarykova 563
8.1
Edice
2023
Laureáti
Základní škola Sira Nicholase Wintona Kunžak
8.1
Edice
2023
Laureáti
Základní škola T. G. Masaryka Milovice
8.1
Edice
2023
Laureáti
Základní škola Trivium Plus Dobřany
8.3
Edice
2023
Laureáti
Základní škola Český Dub
8.4
Edice
2023
Laureáti
Základní škola a Mateřská škola Školská, Karviná
8.5
Edice
2023
Laureáti
Základní škola a Mateřská škola Horní Moštěnice
8
Edice
2023
Laureáti
Základní škola a Mateřská škola Kamenný Újezd
8.5
Edice
2023
Laureáti
Mateřská škola Kladno, Ukrajinská 2447
8.2
Edice
2023
Laureáti
Základní škola a Mateřská škola Kunín, okres Nový Jičín, příspěvková organizace
8.1
Edice
2023
Laureáti
Základní škola a Mateřská škola Motýlek
8.1
Edice
2023
Laureáti
Základní škola a Mateřská škola Nezdenice
8.1
Edice
2023
Laureáti
Základní škola a Mateřská škola Ostrava-Krásné Pole, příspěvková organizace
8.3
Edice
2023
Laureáti
ZŠ a MŠ Praha 5 - Zličín, Nedašovská 328, pracoviště Míšovická, ZŠ
8.4
Edice
2023
Laureáti
Základní škola a Mateřská škola Soběšovice
8.1
Edice
2023
Laureáti
Základní škola a Mateřská škola Střelice
Edice
2020
Laureáti
Základní škola a Mateřská škola speciální Uherské Hradiště
8.5
Edice
2023
Laureáti
Základní škola a Mateřská škola
8.5
Edice
2023
Laureáti
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové, Úprkova 1
8.3
Edice
2023
Laureáti
Základní škola a Mateřská škola, Otnice, okres Vyškov - Mateřská škola
8.3
Edice
2023
Laureáti
Základní škola a Mateřská škola, Praha 2, Resslova 10
8.4
Edice
2023
Laureáti
Základní škola a mateřská škola Brno, Křenová 21, příspěvková organizace
8.1
Edice
2023
Laureáti
Základní škola a mateřská škola Husinec - Řež
8.4
Edice
2023
Laureáti
Základní škola a mateřská škola Ludgeřovice
8.1
Edice
2023
Laureáti
Základní škola s rozšířenou výukou tělesné výchovy, Teplice, Na Stínadlech 2386
8.4
Edice
2023
Laureáti
Základní škola a mateřská škola Brno, Antonínská 3, příspěvková organizace
8.6
Edice
2023
Laureáti
Základní škola Praha 5 - Řeporyje
8.1
Edice
2023
Laureáti
Základní umělecká škola Habrmanova
8.2
Edice
2023
Laureáti
Základní umělecká škola Iši Krejčího Olomouc
8.1
Edice
2023
Laureáti
Základní umělecká škola Louny
8.1
Edice
2023
Laureáti
Základní umělecká škola Klapkova
8.8
Edice
2023
Laureáti
ZŠ Březnice
8.1
Edice
2023
Laureáti
Základní škola Aloise Štěpánka, Dolany
9
Edice
2023
Laureáti
ZŠ Grunwaldova
8
Edice
2023
Laureáti
ZŠ MUDr. Emílie Lukášové a Klegova
8.1
Edice
2023
Laureáti
ZŠ Labyrint Lhota
8.7
Edice
2023
Laureáti
ZŠ Lupáčova
9
Edice
2023
Laureáti
ZŠ Partyzánská, Česká Lípa
8.5
Edice
2023
Laureáti
ZS Pitín, a.s.
8.5
Edice
2023
Laureáti
Základní škola MV, Brno, Slovanské náměstí 2, příspěvková organizace
8.1
Edice
2023
Laureáti
ZŠ Smetanova Lanškroun
8.1
Edice
2023
Laureáti
Zbiroh Nadrazi
Edice
2020
Laureáti
Asia Budo Center, z. s.
8.9
Edice
2023, 2020
Laureáti
Česká zemědělská akademie v Humpolci, střední škola
8
Edice
2023
Laureáti
ČZU Školní lesní podnik - Ředitelství
8.9
Edice
2023
Laureáti
Česko-anglická Montessori základní škola a mateřská škola IDEA s.r.o.
8.5
Edice
2023
Laureáti
Česko-anglická školka Domeček
8.5
Edice
2023, 2020
Laureáti
ŠKOLA WELDING s.r.o.
8.7
Edice
2023
Laureáti
Škola Populo - doučování na míru
8.6
Edice
2023, 2020
Laureáti
Škola Populo – Doučování na míru (Ostrava)
Edice
2020
Laureáti
Škola němčiny Praha
8.5
Edice
2023
Laureáti
Dětská skupina Malý svět
8.5
Edice
2023, 2020
Laureáti
bez-jazykovky.cz
Edice
2020
Laureáti
ZUŠ Střezina
9.6
Edice
2023
Laureáti
Střední odborná škola energetická a stavební Chomutov
8
Edice
2023
Laureáti
Střední škola řezbářská Tovačov
8.7
Edice
2023
Laureáti
Doucovani.s.Evou
8.5
Edice
2023
Laureáti
Hudební škola Yamaha České Budějovice - Yamaha Music School
8.7
Edice
2023
Laureáti
Jazyková škola Rezonance
9.4
Edice
2023
Laureáti
Střední rybářská škola a VOŠ VHE Vodňany
9
Edice
2023
Laureáti
MUDr. Petr Čechovič
8.8
Edice
2023
Laureáti
TOP English
8.5
Edice
2023
Laureáti
Mateřská školka Andělská
10
Edice
2023
Laureáti
Doučování Zlín - studio Thovt
8.6
Edice
2023
Laureáti
Jazyková škola Expecto
8.6
Edice
2023
Laureáti
Doučování angličtiny Praha - Iveta Lauterbach
8.8
Edice
2023
Laureáti
Jazyková škola SPELL
8.7
Edice
2023
Laureáti
Domeček Soukromá Mateřská škola
9
Edice
2023
Laureáti
Jazyková škola Spoken
8.8
Edice
2023
Laureáti
Jazyková škola Smartistic
8.7
Edice
2023
Laureáti
Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola Blansko - OA a SZŠ Blansko
9
Edice
2023
Laureáti
Akademie - VOŠ, Gymnázium a SOŠUP Světlá nad Sázavou
8.3
Edice
2023
Laureáti
Základní umělecká škola Karla Komzáka Týn nad Vltavou
8.7
Edice
2023
Laureáti
Střední škola automobilní Holice
8.1
Edice
2023
Laureáti
ICJ jazyková škola
8.6
Edice
2023
Laureáti
Základní škola Těptín
8.6
Edice
2023
Laureáti
Střední průmyslová škola TOS Varnsdorf
8
Edice
2023
Laureáti
Střední škola a vyšší odborná škola aplikované kybernetiky
9.4
Edice
2023
Laureáti
Jazyková škola Easyway
8.8
Edice
2023
Laureáti
Odborná Střední Škola Podnikatelská
8.1
Edice
2023
Laureáti
Penguin - Jazyková škola Kladno
8.3
Edice
2023
Laureáti
AVIDA - školička, školka, škola
9.5
Edice
2023
Laureáti
Cinderella Ballet
8.5
Edice
2023
Laureáti
Střední škola gastronomie, hotelnictví a lesnictví Bzenec
8.2
Edice
2023
Laureáti
Školy Hlásek
8.5
Edice
2023
Laureáti
BIG BEN SCHOOL
8.8
Edice
2023
Laureáti
ABECEDA jazyková škola
8.5
Edice
2023
Laureáti
Vyšší odborná škola - SUPŠ a VOŠ Jablonec nad Nisou
8.5
Edice
2023
Laureáti
Střední lesnická škola Hranice
9
Edice
2023
Laureáti
Střední odborná škola pedagogická, gymnázium a VOŠ Karlovy Vary
8.2
Edice
2023
Laureáti
Jazyková a vzdělávací agentura Speak&Smile v Praze a Ústí nad Labem
8.6
Edice
2023
Laureáti
Střední uměleckoprůmyslová škola sklářská, Kamenický Šenov
9.2
Edice
2023
Laureáti
Oříšek - studio pro děti
8.6
Edice
2023
Laureáti
Soukromá Základní Škola Integrál
8.2
Edice
2023
Laureáti
Ateliér Výtvarka - zažij radost z tvorby
9
Edice
2023
Laureáti
Školička Ptáčata
8.8
Edice
2023
Laureáti
Střední škola gastronomie a služeb, Přerov, Šířava 7
8.8
Edice
2023
Laureáti
Fífa Kerhart - Doučování účetnictví
10
Edice
2023
Laureáti
Střední odborná škola Karlovy Vary, s.r.o.
8.4
Edice
2023
Laureáti
SPŠ Tábor
9.3
Edice
2023
Laureáti
Soukromá MŠ Pastelka a Dětská skupina Minipastelka
8.7
Edice
2023
Laureáti
Základní škola Šenov
8.2
Edice
2023
Laureáti
Mateřská škola Sovička
8.6
Edice
2023
Laureáti
Mateřská škola Daneta
8.6
Edice
2023
Laureáti
Klvaňovo gymnázium a střední zdravotnická škola Kyjov
8.6
Edice
2023
Laureáti
Soukromá mateřská školka "Pramínek" - Praha Zličín
8.8
Edice
2023
Laureáti
MŠ ZŠ a SŠ pro sluchově postižené Valašské Meziříčí
8.9
Edice
2023
Laureáti
Střední zdravotnická škola Děčín
8.6
Edice
2023
Laureáti
Mateřská škola Svět Chomutov s důrazem na IQ a EQ, Spolupráce s Mensou ČR
9
Edice
2023
Laureáti
Doučování účetnictví v Praze
9
Edice
2023
Laureáti
Střední škola KNIH, o. p. s. Brno
8.7
Edice
2023
Laureáti
Střední školy Dakol
8.8
Edice
2023
Laureáti
Sion Elementary - Základní škola Sion J. A. Komenského
9.5
Edice
2023
Laureáti
Jazyková škola Cherry Penguin
9
Edice
2023
Laureáti
Škola Kraslice
8
Edice
2023
Laureáti
Střední škola zahradnická, Kopidlno, náměstí Hilmarovo 1
8.5
Edice
2023
Laureáti
Základní umělecká škola Kojetín
8.8
Edice
2023
Laureáti
Bubenická škola Ivo Batouška
8.7
Edice
2023
Laureáti
Target English
8.8
Edice
2023
Laureáti
Taneční škola VAVRUŠKA Plzeň
8.6
Edice
2023
Laureáti
Střední škola Kostka
8.3
Edice
2023
Laureáti
Soukromá mateřská škola Bambino
8.5
Edice
2023
Laureáti
Střední škola dostihového sportu a jezdectví Praha - Velká Chuchle
9.2
Edice
2023
Laureáti
Základní umělecká škola Floriana Leopolda Gassmanna, Most
9.3
Edice
2023
Laureáti
Glassschool - Vyšší odborná škola sklářská a Střední škola, Nový Bor
8.3
Edice
2023
Laureáti
Mateřská škola Třinec,Slezská 778
8.7
Edice
2023
Laureáti
Královská školka České Budějovice - dětská skupina
8.5
Edice
2023
Laureáti
Základní škola Trmice, Tyršova 482
8.4
Edice
2023
Laureáti
SOŠ OOM ZLÍN
9
Edice
2023
Laureáti
SZUŠ Dr. Lidinské
8.6
Edice
2023
Laureáti
Základní umělecká škola J. B. Foerstera Jičín
8.9
Edice
2023
Laureáti
Soukromá základní škola a mateřská škola pro děti a žáky s více vadami, OVA
8
Edice
2023
Laureáti
Vyšší odborná škola a střední škola Boskovice, příspěvková organizace
8.2
Edice
2023
Laureáti
Mateřská škola Borůvka
8.6
Edice
2023
Laureáti
Školka Klárka
8.8
Edice
2023
Laureáti
ISŠA Brno
8.8
Edice
2023
Laureáti
Obchodní akademie, odborná škola a praktická škola Olgy Havlové
8.9
Edice
2023
Laureáti
ZŠ J. A. Komenského Louny
8.4
Edice
2023
Laureáti
Mateřská škola Štěchovice, okr. Praha západ
8.8
Edice
2023
Laureáti
Mateřská škola Myšičky
8.7
Edice
2023
Laureáti
MESIT střední škola
8.5
Edice
2023
Laureáti
Školka Kačenka
8.8
Edice
2023
Laureáti
Gymnázium a Hudební škola hl. m. Prahy
9.1
Edice
2023
Laureáti
Jazykové centrum English4all
8.5
Edice
2023
Laureáti
AGEL Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická
8
Edice
2023
Laureáti
Manažerská akademie Beroun
8.7
Edice
2023
Laureáti
Vyšší odborná škola a Střední umělecká škola textilních řemesel
9
Edice
2023
Laureáti
Jezdecká akademie Chuchle Arena Praha
8.3
Edice
2023
Laureáti
Školka Amálka Praha 10
9.3
Edice
2023
Laureáti
Jazykovka Krumlov
8.7
Edice
2023
Laureáti
Vyšší odborná škola zdravotnická Bílá vločka s r. o.
8.5
Edice
2023
Laureáti
Mateřská škola Na Valech, Chrudim
8.8
Edice
2023
Laureáti
Ateliér Vladi Skřivánková
8.9
Edice
2023
Laureáti
DDM Jednička
8.6
Edice
2023
Laureáti
Střední průmyslová škola elektrotechnická Žatec
8
Edice
2023
Laureáti
Střední škola gastronomie, farmářství a služeb Jeseník
8.2
Edice
2023
Laureáti
Angličtina na míru Beroun
8.5
Edice
2023
Laureáti
Angličtina není dřina
9.5
Edice
2023
Laureáti
Doučování matematiky Vrchlabí - Doucsematiku.cz
8.9
Edice
2023
Laureáti
Doučování, překlady a výuka anglického jazyka Mgr. Baránková Babčaníková Dita
9.7
Edice
2023
Laureáti
Gymnázium, Lovosice, Sady pionýrů 600, příspěvková organizace - Střední škola
8.8
Edice
2023
Laureáti
Gymnázium Opatov
8.1
Edice
2023
Laureáti
Gymnázium, Zábřeh, náměstí Osvobození 20
8.4
Edice
2023
Laureáti
HARMONY klavírní škola, s.r.o.
8.4
Edice
2023
Laureáti
Horská škola
8.5
Edice
2023
Laureáti
Jazyková Škola Aha
8.2
Edice
2023
Laureáti
Jazyková škola Jílek
9.6
Edice
2023
Laureáti
Jazyková škola Language-point
8.6
Edice
2023
Laureáti
Jazyková škola Mangguo 芒果
8.8
Edice
2023
Laureáti
Jazyková škola Metropol, s.r.o.
9.2
Edice
2023
Laureáti
Jazyková škola Praha-Centrum s.r.o
8.7
Edice
2023
Laureáti
Jazyková škola Rybička
9
Edice
2023
Laureáti
Jazyková škola Smartistic
8.8
Edice
2023
Laureáti
Jazyková škola - Teaching.cz
9
Edice
2023
Laureáti
Jazyková škola Voříšek
8.5
Edice
2023
Laureáti
Jazykové centrum Correct: jazyková škola Brno, překlady, tlumočení
8.8
Edice
2023
Laureáti
Letecká škola Vysočina
8.4
Edice
2023
Laureáti
Light Point,s.r.o.
8.5
Edice
2023
Laureáti
Lingua Centrum jazyková škola
8.6
Edice
2023
Laureáti
Matematika s Koukalkou online - Ing. Jana Valter Koukalová - doučování matematiky online
8.7
Edice
2023
Laureáti
Mateřská Škola
8.5
Edice
2023
Laureáti
Mateřská Škola
8.4
Edice
2023
Laureáti
Mateřská Škola Mateřinka
8.5
Edice
2023
Laureáti
Mateřská Škola Se Speciálními Třídami-duha
8.9
Edice
2023
Laureáti
Mateřská Škola - Speciální MŠ
8.9
Edice
2023
Laureáti
Mateřská Škola Štěpánka
8.1
Edice
2023
Laureáti
Mateřská škola Borovany
8.5
Edice
2023
Laureáti
Mateřská škola Brandýs n.L.-Stará Boleslav, Chobotská 1757
8.1
Edice
2023
Laureáti
Mateřská škola DUHA, Brno, Kachlíkova 21, příspěvková organizace - Mateřská škola
8.2
Edice
2023
Laureáti
Mateřská škola Havířov-Město U Stromovky 60 - Mateřská škola
8.6
Edice
2023
Laureáti
Mateřská škola HELLICHOVA
8.7
Edice
2023
Laureáti
Mateřská škola Hello - česko-anglická školka
8.7
Edice
2023
Laureáti
Mateřská škola HLAVNÍ
8
Edice
2023
Laureáti
Mateřská škola Jeseník, Křížkovského 1217, příspěvková organizace - Školní jídelna
8.1
Edice
2023
Laureáti
Mateřská škola Josefa Gočára, Hradec Králové
8.4
Edice
2023
Laureáti
Mateřská škola JUTA
8.6
Edice
2023
Laureáti
Mateřská škola Kravaře-Kouty
8.1
Edice
2023
Laureáti
Mateřská škola
8.6
Edice
2023
Laureáti
Mateřská škola
8.5
Edice
2023
Laureáti
Mateřská škola
8.5
Edice
2023
Laureáti
Mateřská škola
8.6
Edice
2023
Laureáti
Mateřská škola Malvína Futurama
8.5
Edice
2023
Laureáti
Mateřská škola Meziškolská
8.5
Edice
2023
Laureáti
Mateřská škola Nademlejnská, s.r.o.
8.4
Edice
2023
Laureáti
Mateřská škola Pardubice-Jesničánky, Raisova 226 - Školní jídelna - výdejna
8.4
Edice
2023
Laureáti
Mateřská škola Pastelka
8.5
Edice
2023
Laureáti
Mateřská škola POHÁDKA Kolín V., Chelčického 1299 - Mateřská škola
8
Edice
2023
Laureáti
Mateřská škola Semínko, o.p.s.
8.7
Edice
2023
Laureáti
Mateřská škola Sion
8.9
Edice
2023
Laureáti
Mateřská škola Slunečnice, Krnov, příspěvková organizace
8.5
Edice
2023